NAVIGATIEBALK
terug naar homepage
 
Films/videos
Comandante op DVD
Latin Film Zomer
Comandante
Stranger festival
 
koppelingen
 
 
 
 

Comandante, OLIVER STONE - releasedatum 9 oktober 2008
Bent u geïnteresseerd in Cuba en/of Fidel Castro? Dan mag u deze bijzondere film, Comandante, van Oscar winnaar Oliver Stone niet missen. Na een paar weken succesvol in de bioscoop gedraaid te hebben is vanaf 23 oktober a.s. deze unieke documentaire te koop op DVD.

Fidel Castro El Comandante, Oliver Stone

Synopsis
De vermaarde regisseur Oliver Stone (JFK, Platoon) verkent een nieuw filmgenre door een intiem portret te maken van de Cubaanse leider Fidel Castro, een man die zich al meer dan een halve eeuw op het wereldtoneel
beweegt. De documentaire biedt een uniek beeld van één van ’s werelds notoire leiders, die bekend staat om zijn baard, sigaar en de bijbehorende legerkleding. Tijdens de dagen die Stone al filmend doorbracht op Cuba, heeft hij meer dan 30 uur aan interviews en gesprekken opgenomen, waaruit een treffend en direct portret tevoorschijn komt van de leider. Fidel Castro vertelt over zijn staatsgreep, de huidige situatie in Cuba, het Amerikaanse handelsembargo, en de evenzo iconische Che Guevara, Charlie Chaplin, Birgitte Bardot en zijn zorgvuldig verborgen gehouden liefdes leven. Stone schuwt tijdens de interviews niet om samen met Castro in beeld te komen. Daardoor ontstaat er een openhartige sfeer, waarin de Cubaanse leider ingaat op vragen die in andere situaties onbeantwoord zouden zijn gebleven.

regie: Oliver Stone releasedatum: 9 oktober 2008
artikelnummer: 1007701
language: Engels | Subtitles: Nederlands
run time: 96 minuten | regio: PAL, region 2
aspect ratio: 4/3
audio: Dolby Digital Stereo, Dolby Surround 5.1
genre: documentaire | bonus: TBA
rating:          
Let op met kinderen tot 12 jaarGeweldAngst

Hij staat bekend om zijn baard, sigaar, bijbehorende legerkleding en urenlange speeches: Fidel Castro. Vanaf 17 juli 2008 zal Comandante, de film die Oliver Stone over hem maakte, te zien zijn in de Nederlandse filmtheaters.
Stone neemt een exclusief kijkje in de wereld van de bekende nog levende dictator Fidel Castro en snijdt tal van onderwerpen aan. Gedurende de dagen die Stone al filmend op Cuba doorbrengt, volgt hij Castro op de voet tijdens verscheidene aangelegenheden. Hieruit komt een zeer treffend en direct portret van de leider naar voren. Stone schuwt tijdens de interviews niet om samen met Castro in beeld te komen. Daardoor ontstaat er een openhartige sfeer, waarin de Cubaanse leider ingaat op vragen die in andere situaties onbeantwoord zouden zijn gebleven. Voor de camera vertelt Fidel Castro over zijn staatsgreep, Che Guevara, het Amerikaanse handelsembargo en zijn zorgvuldig verborgen gehouden liefdesleven.

Informatie onder voorbehoud.
Living Colour Entertainment. Frederiksplein 12, 1017 XM Amsterdam. Nederland. E-mail:sales@livingcolour.nl
Tel: +31(0)20 5207667. Fax:+31(0)20 5207665.
Living Colour Entertainment België. Nieuwe Markt 19, 8560 Wevelgem, België. E-mail: info@livingcolour.be
Tel: +32 (0)56 211103. Fax: +32 (0)56 520035.
_Aanbiedingen
blok 163
  © copyright - latinartiesten.nl 2003